Online Reservation
 • +90 414 215 93 77
 • Cevahir Konukevi & Restaurant & Butik Otel

  Taşların dile,mızrabın tele geldiği gönüllerin eyvanına vardığı mekan...

 • Cevahir Konukevi & Restaurant & Butik Otel

  Konuğumuzsunuz...


Comments & Opinions

 • "RAMAZAN AYINDA ÖNDEKİ BÜYÜK BAHÇEDE HACİVAT KARAGÖZ + SEMAZEN GÖSTERİSİ SÜPER OLUR HAVUZLU BAHÇE VE DIŞ BAHÇE MÜKEMMEL.BURADA RAMAZANDA RAMAZANA ÖZEL ET DÖNER OLA BİLİR URFA DAKİ ET DÖNERLERDEN DEĞİL.RAMAZAN BOYUNCA CANLI SOLO MÜZİK MÜKEMMEL OLUR. BİLİYORUM FAZLA ŞEYLER HAYAL EDİYORUM GALİBA EH ASUMAN HANIM BUNLARI URFA DA SİZDEN BAŞKA KİM YAPABİLİR."

  ERGÜN ÜNSAL - Genel

  "İzmir'den 2 aile urfa gezimiz sırasında tesisinizde çok güzel bir kahvaltı yaptık. Gerek yiyecekler gerekse personel çok iyi idi. Aynı akşam sıra gecenize katıldık. Yemekler ve personelin hizmeti çok iyi idi. Ancak gecede sahne alan ekip Urfa veya yöresel müziklerden uzaklaşıp karışık parçaları seslendirdiler. Buna rağmen güzel bir akşamdı teşekkürler"

  suat güldoğuş - Genel

 • "Geçen hafta günübirlik gittiğimiz Şanlıurfa gezimizde Cevahir'e gitmemeiz için dostlarımız ısrarcı olmuştu. Uçakta yanımıza oturan bayan doktorla konuşurken Yemeğimizi cevahir de yiyeceğimizi söylediğimde en doğru adres .Urfa'da gidilebilecek en güzel ve e temiz yer demişti. Üstelik işletmecisi ile mutlaka tanışın dedi. İyi ki de gitmişiz. İyi ki de Asuman hanımla tanışmışız. Çok naif,çok kibar bir insan Asuman hanım. Ve ruhundaki güzelliği katmış Cevahir Konuk Evi'ne. Personel son derece güleryüzlü ve hizmet çok iyiyidi. tüm ekibinize çok teşekkürler . burada herkese tavsiye edeceğiz sizi . yeniden geleceğiz. Asuman hanım 1 gün yetmez Urfa'ya demişti. Çok haklıymış . Artyık urfa denince aklımıza gelen ilk yer güzel konak ,başarılı personel ve tabi ki Asuman hanım olacak . Sevgiler… Kifayet"

  Kifayet Candemir - Genel

  "İskenderundan ailece gelip keyfifli bir öğlen yemeği yediğimiz Urfa'daki göre en nezih mekan. Zaten bunu duvardaki fotoğraflardan da görebiliyorsunuz. Urfaya gelen tüm ünlü simalar Cevahir'e mutlaka uğramış durumda. İşletmecisinin bayan olduğunu duyup geldik. Tanışma fırsatımız olmadı. Fakat hanımefendi yi alkışlamak gerek. Güzel bir mekan oluşturmuş. Personeli ile, servisi ile ,yemeklerinin lezzeti ile herşey harikaydı. Emek verenlerin emeğine sağlık. Sıra gecesine katılamadığımız için üzüldük. Ama yine geleceğiz. Kalitenin ayı şekilde devam etmesini ve başarılarınızın devamını dileriz. Hayati Duran ve Ailesi "

  Hayati Duran - Genel

 • "İzmirdeyken google aramalarımda karşıma çıktı ve yorumlardan yola çıkarak geldim ve hiç pişman olmadım. Güzel hizmet ve mükemmel tatlar."

  Ali Emre Çakmakoğlu - Genel

  "Şanlıurfa'da nezih bir mekan denilince aklıma gelen ender yerlerden birisi, yönetiminden garsonuna kadar özveriyle çalışan bir ekibe sahip olduğunu biliyorum bu yüzdende bütün özel günlerimde tek tercihim Cevahir Konukevi oluyor."

  MEHMET MAHSUM DEM?R - Genel


News

Events


Our Customers